KONST / Litografier / Färglitografi 7528374
nr 752 8374
Färglitografi
signerad, -77, Uppsalamotiv, 40x53
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:26:27
150 kr
150 kr